TCA teams op zaterdag

Op zaterdag spelen er in de Voorjaarscompetitie vijf Gemengde teams (2 singles, 2 dubbels en 1 mixed), vier Heren teams  en een Dames team (4 singles en 2 dubbelpartijen).
We proberen op TCA het tijdsbeslag van wedstrijden per team te beperken door variabele aanvangstijden en maximaal drie speelronden per team. Daarvoor zijn per competitiedag banenschema's opgesteld waar alle teams zich aan te houden hebben. Je kunt de banenschema's hier downloaden, voor elke speeldatum bevat het een apart tabblad. 

Onderstaand de teams voor het seizoen 2020. Per team is er een link opgenomen naar het betreffende wedstrijdschema, de uitslagen en de stand in de competitie.

 

 

Zaterdag Gemengd-1 
Link naar schema, uitslagen en stand
Linde Langefeld © Tom Boersma
Marcellina Covelli Valentijn de Jongh
Anette Schouls Sebastiaan Mathas
 Thomas Knappers  Koen van Ewijk
   
Zaterdag Gemengd-2 
Link naar schema, uitslagen en stand 
Paul Carpay © (non playing) Vieb Ramaer
Hans Thijs Henk van Rooijen
Marjan Veenis Michiel Haak
Corien Wesselink Rick van Kampen
   
Zaterdag Gemengd-3 
Link naar schema, uitslagen en stand 
Alline van Os © Julie Overberg
Arko van Heteren Joukje Versluis
Jan Overberg  Nick van Ommeren
Olivier Koning  
   
Zaterdag Gemengd-4 
Link naar schema, uitslagen en stand
Tilla Klein © Ivo Brautigam
Erik Abbenhues Jantien van Zuilen
Jacco van Soest Heleen Gorter
Fenny Eikendal Christiaan Klein (reserve)
   
Zaterdag Gemengd-5 
Link naar schema, uitslagen en stand
Mirjam Terhorst © Niels Muller
Marlotte Hornsveld Pieter Hornsveld
Saskia Rozemond Jorg ...?
   
Zaterdag Heren-1 
Link naar schema, uitslagen en stand
Joep van Meyel © Koen Jonckheer
Dennis Sanders Abel Ferrari
Bud van der Schrier Thomas van Brunsschot (reserve)
   
Zaterdag Heren-2 
Link naar schema, uitslagen en stand
Erwin Jaspers © Oscar Spooren
Eddie Hoeboer Kick Jansen
Arno Wiersema Gert de Groot
  Toni Ferrari (res.)
   
Zaterdag Heren-3 
Link naar schema, uitslagen en stand 
Rien-Jan de Bruin © Lenaert Spiekerman
Harold Francken Francois Coetzier
Bas van der Veldt  
   
Zaterdag Heren-Dubbelteam-1 
Link naar schema, uitslagen en stand
Joost Carpay © Wolf Meijer
Joris Oudejans Francesco Leemans
Maarten Oudejans  Rens Veeken
   
Zaterdag Dames-1 
Link naar schema, uitslagen en stand 
Harriétte Kockelkoren © Sacha Margès
Michelle Drontman Sjomara Schulmaijer
Heleen Krakers  Hedwich Pallandt
 Barbara van Koppen  

Downloads: