Clubkampioenen TCA

Elk jaar wordt er op TCA onderling gestreden om de Clubkampioenschappen, een van de hoogtepunten van het seizoen.

De kampioenen in Heren resp. Dames Enkel A wisten hun titel beiden voor de derde keer op rij te winnen!

ck_heren_2017_2.jpgck_dames_2017_2.jpg

De kampioenen en de verliezende finalisten in 2020 waren:

  Kampioen Nummer 2
Heren Enkel A Thomas Knappers Abel Ferrari
Dames Enkel A Marcellina Covelli Linde Langefeld
Heren Dubbel A Thomas Knappers / Koen Jonckheer Dennis Sanders / Bud van der Schrier
Dames Dubbel A dit jaar is er alleen in de B categorie gedubbeld  
Gemengd Dubbel A Anette Schouls / Valentijn de Jongh Teus Lebbing / Arko van Heteren
Heren Enkel 50+ A Michiel Haak Kick Jansen
Heren Enkel B Joris Oudejans Bart Weusting
Dames Enkel B Mirjam Terhorst Luka Cras
Heren Dubbel B Bart Weustink / Reinier de Vries Michiel Haak / Henk van Rooijen
Dames Dubbel B Marjan Veenis / Vibeke Ramaer Babs de Goeij / Inger Smit
Gemengd. Dubbel B Mieke Dudok van Heel  / Francois Coetzer Nanda en Arno Wiersema
Heren Enkel 50+ B Jeroen van Berckel Smit Wim Wasser

De kampioenen en de verliezende finalisten in 2019 waren:

  Kampioen Nummer 2
Heren Enkel A Thomas Knappers Tom Boersma
Dames Enkel A Marcellina Covelli n.v.t.
Heren Dubbel A Ferry Dogger/Semy Khadraoui Toni Ferrari/Valentijn de Jongh
Dames Dubbel A Alline van Os/Joukje Versluis n.v.t.
Gemengd Dubbel Linde Langefeld/Valentijn de Jongh n.v.t.
Heren Enkel B Appy Tong Martin Kuipers
Dames Enkel B Mirjam Terhorst Heleen Gorter
Heren Dubbel B Appy Tong/Peter Kwakernaak Robert Tordoir/Wopke Talsma
Dames Dubbel B Melinda Witbreuk/Gwénaëlle Schols Fenny Eijkendal/Tilla Kleinn
Gem. Dubbel B Julie en Jan Overberg Letty en Coen van Toledo
Heren Enkel 50+ Rick van Kampen Michiel Haak

De kampioenen en de verliezende finalisten in 2018 waren:

  Kampioen Nummer 2
Heren Enkel A Thomas Knappers Abel Ferrari
Dames Enkel A Marcellina Covelli Linde Langefeld
Heren Dubbel A Thomas Knappers/Koen Jonckheer Toni en Abel Ferrari
Dames Dubbel A Anette Schouls/Linde Langefeld n.v.t.
Gemengd Dubbel Teus Lebbing/Arko van Heteren n.v.t.
Heren Enkel B Phil Michels Joost Ligtvoet
Dames Enkel B Heleen Gorter Mirjam Terhorst
Heren Dubbel B Arko van Heteren/Jan Overberg Valentijn van Noorle/Boudi Tiedeman
Dames Dubbel B Corien Wesselink/Julie Overberg Fenny Eijkendal/Jantien van Zuilen
Gem. Dubbel B Marjan Veenis/Francois Coetzer Julie en Jan Overberg
Heren Enkel 50+ Toni Ferrari Maarten Oldenhof

De Jeugd Clubkampioenen vind je elders op deze site onder JEUGD

Een compleet overzicht van alle clubkampioenen (senioren én jeugd) sinds 2009 kun je hier downloaden

Downloads: