de TCA clubkampioenen van de laatste jaren

CLUBKAMPIOENEN SENIOREN 2017



 

Kampioen

Nummer 2

Heren Enkel A

Thomas Knappers

Abel Ferrari

Dames Enkel A

Marcellina Covelli

Marjolijn Lips

Heren Dubbel A

Joep van Meyel/Thomas van Brunschot

Toni en Abel Ferrari

Dames Dubbel A

Marcellina Covelli/Linde Langefeld/

Karen Keenan/Anette Schouls

Gemengd Dubbel

Linde Langefeld/Thomas Knappers

Mirjam de Groot/Koen van Ewijk

Heren Enkel B

Michiel Haak

Toni Ferrari

Dames Enkel B

Corien Wesselink

Mirjam Terhorst

Heren Dubbel B

Erik Abbenhues/Michiel Haak

Arko van Heteren/Jan Overberg

Dames Dubbel B

Fenny Eikendal/Jantien van Zuilen

Mieke Dudok/Fransje Nieboer

Gemengd Dubbel B

Marjan van Altena/Michiel Bloem

Julie en Jan Overberg

Heren Enkel 50+

Michiel Haak

Arno Wiersema

CLUBKAMPIOENEN SENIOREN 2016



 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren Enkel A

Abel Ferrari

Thomas Knappers

Dames Enkel A

Marjolijn Lips

Linde Langefeld

Heren Dubbel A

Bud vd Schrier/Dennis Sanders

-

 Dames Dubbel A

Alline van Os/Joukje Versluys 

-

 Gemengd Dubbel

Vieb Ramaer/Henk van Rooijen

-

 Heren Enkel B

Hugo Brautigam

Nick Ho Sam Sooi

 Dames Enkel B

Monique Bekkenutte

Mirjam Terhorst

 Heren Dubbel B

Wopke Talsma/Robert Tordoir

Michiel Bloem/Rob Hartings

 Dames Dubbel B

Marieke Ritzema/Liesbeth van El

Letty van Toledo/Renée de Koning

 Gemengd Dubbel B

Heleen Gorter/Tijn Jansen

Marjan van Altena/Ronald de Vilder

 Heren Enkel 50+

Michiel Haak

Hans Thijs

CLUBKAMPIOENEN JEUGD 2016

 

 Kampioen

Nummer 2 

Jongens Enkel

Mika Stam

Tijn Jansen

Meisjes Enkel

Fleurien Langefeld

 Sarah Fonteijn

Jongens Dubbel

Tijn Jansen/Kian Heus

Daniel van Eijnatten/Tycho van Zonneveld

 Meisjes Dubbel

Fleurien Langefeld/Florianne Leautier

-

 Gemengd Dubbel

Milou Thibaudier/Mika Stam

Suze de Lange/Toon Brautigam

 Jongens Enkel t/m 14l

Abel Middel

Ties Tordoir

 Jongens Enkel t/m 12

Max Thibaudier

Nikolai de Lange

Meisjes Enkel t/m 12

Nilou Lempers

Ema Alic

Jongens Dubbel t/m 12

Max Thibaudier/Ruben Olk

 -

 Meisjes Dubbel t/m 12

Nilou Lempers/Suze de Lange

-

CLUBKAMPIOENEN SENIOREN 2015

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren Enkel A

Abel Ferrari

Valentijn de Jongh

Dames Enkel A

Marjolijn Lips

 Marcellina Covelli

Heren Dubbel A

Tom Boersma/Rick van Kampen

Toni en Abel Ferrari

 Dames Dubbel A

Alline van Os/Joukje Versluys 

Vieb Ramaer/Annemieke Thijs

 Gemengd Dubbel

Marcellina Covelli/Valentijn de Jongh

Anette Schouls/Sebastiaan Mathas

 Heren Enkel B

Robert Tordoir

Arjen Spanninga

 Dames Enkel B

Corien Wesselink

Heleen Gorter

 Heren Dubbel B

Arjen Spanninga/Joost Ligtvoet

Valentijn v Noorle/Boudie Tiedeman

 Dames Dubbel B

Wenche en Chinook Nielsen

Letty van Toledo/Renée de Koning

 Gemengd Dubbel B

Alline van Os/Jan van Aken

Tilla Klein/Erik Abbenhues

 Heren Enkel 50+

Erik Abbenhues

Hans Thijs

CLUBKAMPIOENEN JEUGD 2015

 

 Kampioen

Nummer 2 

Jongens Enkel

Mika Stam

Pjotr Thibaudier

Meisjes Enkel

Fleurien Langefeld

 Solenn Elenbaas

Jongens Dubbel

Hessel Franken/Mika Stam

 Merijn van Toledo/Pjotr Thibaudier

 Meisjes Dubbel

Fleurien Langefeld/Florianne Leautier

Simcha de Vilder/Milou Thibaudier

 Gemengd Dubbel

Milou Thibaudier/Mika Stam

Simcha de Vilder/Hessel Franken

 Jongens Enkel t/m 12

Ties Tordoir

Toon Brautigam

Meisjes Enkel t/m 12

Nilou Lempers

 Zomer Wiersema

Jongens Dubbel t/m 12

Daniel van Eijnatten/Tycho van Zonneveld

 Ties Tordoir/Bram Bresser

 Meisjes Dubbel t/m 12

Zomer wiersema/Ema Alic

Julia vd Veldt/Suze de Lange

 Gemengd Dubbel t/m 12

Suze de Lange/Toon Brautigam

Evi Wiggers/Ruben Olk

CLUBKAMPIOENEN SENIOREN 2014

Vanwege het tragische overlijden van deelnemer Roland van Kampen in de nacht voor de finales is besloten om deze niet te spelen. 

 

CLUBKAMPIOENEN JEUGD 2014

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Jongens Enkel

Oliver Murray

Louk Boucher

Meisjes Enkel

Gina Lopez Cardozo

Fleurien Langefeld

Jongens Dubbel

Louk Boucher/Wolf Meijer

Mika Stam/Hessel Franken

 Meisjes Dubbel

Gina Lopez C./Merel van Kampen

Fleurien Langefeld/Florianne Leautier

Gemengd Dubbel

Merel van Kampen/Hugo Brautigam

Anouk en Mika Stam

 Jongens Enkel t/m 12

Pepijn Wasser

Valentijn Franken

 Meisjes Enkel t/m 12

Maxime Kloos

Kiki van Leeuwen

 Jongens Dubbel t/m 12

Pepijn Wasser/Coen van Toledo

Toon Brautigam/Hein Wichers

 Meisjes Dubbel t/m 12

Pooh Verheijen/Maxime Kloos

Zomer Wiersema/Julia van der Veldt

Gemengd Dubbel t/m 12

Kiki en Jort van Leeuwen

Juwe van Neerijnen/Victor Leautier

 

CLUBKAMPIOENEN SENIOREN 2013

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren Enkel A

Sander Reep

Sjoerd Robijn

Dames Enkel A

Marjolijn Lips

 Teus Lebbing

Heren Dubbel A

Eddie Hoeboer/Sander Reep

Michael Tailleur/Sebas Mathas

 Dames Dubbel A

Linde Langefeld/Annette Schouls 

Vieb Ramaer/Heleen Gorter

 Gemengd Dubbel

Annette Schouls/Kick Jansen

Vieb Ramaer/Henk van Rooijen

 Heren Enkel B

Erik Abbenhues

Joost Carpay

 Dames Enkel B

Julie Overberg

Gabrielle Alink

 Heren Dubbel B

Valentijn vNoorle/Boudie Tideman

Dirk Stolp/Boris Noordervliet

 Heren Enkel 50+

Henk van Rooijen

Boudewijn Tideman

 

CLUBKAMPIOENEN JEUGD 2013

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Jongens Enkel

Bart Haak

Idse Luirink

Meisjes Enkel

Josephine Murray

Gina Lopes Cardozo

Jongens Dubbel

Idse Luirink/Kars Boucher

Bram Wesseling/Luuk Wijlhuizen

 Meisjes Dubbel

Josephine Murray/Fleurien Langefeld

Anne Koopmans/Gina Lopes Cardozo

Jongens Enkel t/m 14

Hugo Brautigam

Tijn Jansen

 Jongens Enkel t/m 12

Jort van Leeuwen

Mika Stam

 Meisjes Enkel t/m 12

Milou Thibaudier

Maxime Kloos

 Jongens Dubbel t/m 12

Jort van Leeuwen/Camiel Theunissen

Hessel en Valentijn Franken

 Meisjes Dubbel t/m 12

Milou Thibaudier/Simcha de Vilder

Pooh Verheijen/Maxime Kloos

Gem. Dubbel t/m 12

Milou Thibaudier/Mika Stam

Hessel Franken/Simcha de Vilder

Meisjes Dubbel t/m 10

Zomer Wiersema/Suze de Lange

Tess Klinkert/Britt de Leeuw

 

CLUBKAMPIOENEN 2012 ENKELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

Thomas Knappers

Sjoerd Robijn

Dames A

Corien Wesselink

 Heleen Gorter

Heren B

Bobby Jacobs

Ids Pultrum

 Jongens t/m 17

Paco Mens 

Bart Haak 

 Meisjes t/m 17

Carien Snoeijs 

Teuntje Horn 

 Jongens t/m 14

Idse Luirink 

Louk Boucher 

 Jongens t/m 12

Camiel Theunissen 

Tijn Verbeek 

 Meisjes t/m 12

Emma Monteban

 n.v.t.

 

CLUBKAMPIOENEN 2012 DUBBELSPEL

 

 

 Kampioen

verliezend finalist

Heren A

Kick Jansen/Eddie Hoeboer

Nic v. Ommeren/Bud v.d. Schrier

Heren B

Michiel Bloem/Arjen Spanninga

Eric Uleman/Joost Ligtvoet

 Dames A

Teus Lebbing/Heleen Gorter

Corine Wesselink/Marjolein Lips 

 Dames B

Lotte 't Lam/Fabeya Kaygun

Marieke Ritzema/Liesbeth van El

 Gemengd A

Heleen Gorter/Eddie Hoeboer

Vieb Ramaer/Sjoerd Robijn  

 Gemengd B

Aline van Os/Jan van Aken

José Severeijns/Peter Bannenberg  

 Jongens t/m 17

 Paco Mens/David Josso

 Bob Langefeld/Diederik Potharst

 Meisjes t/m 17

Teuntje Horn/Anouk Stam 

Merel van Kampen/Gina Lopez C. 

 Gemengd t/m 17

 

 Katja Snoeijs/Simon Bakker

 Merel van Kampen/Hugo Brautigam

Jongens t/m 14

 Max Ossendrijver/Louk Boucher

 Hugo Brautigam/Sem Aslier

Jongens t/m 12

 Lennart Stibbe/Tobias Jense

 Tijn Jansen/Tycho Zonneveld

Meisjes t/m 12 

 

 

 

 

 

CLUBKAMPIOENEN 2011 ENKELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

Sjoerd Robijn

Bud van der Schrier

Dames A

Heleen Gorter

 Vieb Ramaer

Heren B

Eric Abbenhues

Robert Bakker

 Dames B

 Pietoe Bodeman

 Lisette Ruitenberg

 Jongens t/m 17

 Joep van Meijel

 Bart Haak

 Meisjes t/m 17

 Katja Snoeijs

 Carien Snoeijs

 Jongens t/m 14

 Simon Bakker

 Daan v.d. Hoek

 Jongens t/m 12

 Louk Boucher

 Hugo Brautigam

 Meisjes t/m 12

 Gina Lopes Cardozo

 Merel van Kampen

 

CLUBKAMPIOENEN 2011 DUBBELSPEL

 

 

 Kampioen

verliezend finalist

Heren A

Michiel Haak/Eddie Hoeboer

Kick Jansen/Rick van Kampen

Heren B

Ronald de Vilder/Jeroen Velthuyse

n.v.t.

 Dames A

Marjolein Lips/Mechteld vd Westen

Corine Wesselink/Marjan Veenis 

 Dames B

Margot Brautigam/Tineke Floor

Lisette Ruitenberg/Alwine Dijkstal 

 Gemengd

Mechteld v.d. Westen / Kick Jansen

Vieb Ramaer/Sjoerd Robijn  

 Jongens t/m 17

finale niet gespeeld

wegens regen

 Meisjes t/m 17

 Anne van Dören/Katja Snoeijs

 Birthe en Anouk Stam

Jongens t/m 14

Daan v.d. Hoek/Sem Aslier

Daan Westerman/Derek Uleman

Jongens t/m 12

Max Ossendrijver/Louk Boucher

Hugo Brautigam/Thomas v.d.Brand

Meisjes t/m 12 

Anne Koopmans/Merel van Kampen

Josephine Murray/Fleurien Langefeld

Gemengd t/m 12

Mika en Kari Stam

Merel van Kampen/Hugo Brautigam

 

CLUBKAMPIOENEN 2010 ENKELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

James Roolvink

 

Heren B

Thomas van Brunschot 

 David van Geenen

 Dames

Heleen Gorter

Vieb Ramaer

 Jongens t/m 17

Joep van Meijel

Luc Severeijns

Meisjes t/m 17

Clara van Meijel

Jolijn Carpay

Jongens t/m 12 

Simon Bakker

Oliver Murray

Meisjes t/m 12

Carien Snoeijs

Teuntje Horn

 

 

CLUBKAMPIOENEN 2010 DUBBELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

 Michael Tailleur / Sebas Mathas

 

Heren B

Joep v. Meijel / Luc Severeijns 

 

 Dames

Annette Zimmerman / Gabrielle Alink 

Corine Wesselink / Julie Overberg 

 Gemengd

Mechteld v.d. Westen / Kick Jansen

Julie en Jan Overberg 

 Jongens t/m 17

Luc Severeijns/Diederik Potharst

Joep en Jeroen van Meijel

Gemengd t/m 17

Jolijn Carpay/Luc Severeijns

Tinka Snoeijs/Paco Mens

Jongens t/m 12

Oliver Murray/Jan Wassenaar

Maas de Goede/Simon Bakker

Meisjes t/m 12 

Carien Snoeijs/Stefanie Overberg

Kari Stam/Merel van Kampen

Gemengd t/m 12

Carien Snoeijs/Simon Bakker

Fleurien Langefeld/Pim Oudejans

 

 

CLUBKAMPIOENEN 2009 ENKELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

 Michiel van Ommeren

 Michiel Haak

Heren B

 Michael Tailleur

 Albert Rohde

 Dames

 Linde Langefeld

 Jolanda Nieuwenhuizen

 Jongens t/m 17

Thomas van Brunschot 

Joep van Meijel 

Meisjes t/m 17

Tinka Snoeijs 

Fabeya Kaygun 

Jongens t/m 12 

Sebastiaan van Meijel 

Simon Bakker

Meisjes t/m 12

Carien Snoeijs

Sophie Beaumont

 

 

CLUBKAMPIOENEN 2009 DUBBELSPEL

 

 

 Kampioen

Nummer 2 

Heren A

Joost Niepoth/Peter Fortuin 

Kick Jansen/rick van Kampen 

Heren B

 Michael Tailleur/Jan ten Brink

Michiel en Maarten Oldenhof

 Dames

Julie Overberg / Corien Wesselink

 Vieb Ramaer/Irene Schoemakers 

 Gemengd

 Mechteld vd Westen/Kick Jansen

 Vieb Ramaer/Rick van Kampen

 Jongens t/m 17

Thomas van Brunschot/Luc Severeijns 

Joep en Jeroen van Meijel 

Meisjes t/m 17

Tinka Snoeijs /Clara van Meijel

Katja Snoeijs/Anne van Dören

 Gemengd t/m 17

 Tinka Snoeijs/Paco Mens

 Clara en Joep van Meijel

Jongens t/m 12 

Simon Bakker/Maas de Goede

Louk en Kars Boucher 

Gemengd t/m 12

Derek Uleman/Sophie Beaumont

Carien Snoeijs/Sem Bloem

 

 


Ogenblik a.u.b. ...