Clubkampioenen TCA
Elk jaar wordt er op TCA onderling gestreden om de Clubkampioenschappen, een van de hoogtepunten van het seizoen.
In de Heren én de Dames Enkel heroverden de kampioenen van 2021, Marcellina Covelli en Abel Ferrari na een jaartje afwezigheid hun titel.
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2023 waren:
Kampioen | Verliezend finalist | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Abel Ferrari | Guillermo Ramos |
Dames Enkel A | Marcellina Covelli | Claire Bénard |
Heren Dubbel A | Appy Tong/Abel Ferrari | Bud vd Schrier/Dennis Sanders |
Dames Dubbel A | dit jaar is er alleen in de B categorie gedubbeld | |
Gemengd Dubbel A | Marisja Endstra / Semy Khadraoui | Linde Langefeld/Tom Boersma |
Heren Enkel 50+ A | Toni Ferrari | Kick Jansen |
Heren Enkel B | Joris Wessel | Hugo Brautigam |
Dames Enkel B | Evi Bouman | Rachel van Velzen |
Heren Dubbel B | Joris Wessel / Jurriaan de Leeuw Copain | Jan Overberg/Arko van Heteren |
Dames Dubbel B | Evi Bouman/Femke vd Bosch | Julie Overberg/Vieb Ramaer |
Gemengd. Dubbel B | Teus Lebbing/Joris van Heteren | Mieke Dudok van Heel / Francois Coetzer |
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2022 waren:
Kampioen | Verliezend finalist | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Valentijn de Jongh | Joep van Meyel |
Dames Enkel A | Claire Benard | n.v.t. (Poule van drie) |
Heren Dubbel A | Bud van der Schrier / Dennis Sanders | Joep van Meyel / Thomas van Brunschot |
Dames Dubbel A | dit jaar is er alleen in de B categorie gedubbeld | |
Gemengd Dubbel A | Marisja Endstra / Semy Khadraoui | n.v.t. (poule van drie) |
Heren Enkel 50+ A | Kick Jansen | Michiel Haak |
Heren Enkel B | Joris Oudejans | Maarten Oudejans |
Dames Enkel B | Luka Cras | Judith Menken |
Heren Dubbel B | Joost Wessel / Jurriaan de Leeuw Copain | Henk van Rooijen / Max Fortuin (invaller) |
Dames Dubbel B | Heleen Gorter / Fenny Eikendal | Esther Baert / Karin Peters |
Gemengd. Dubbel B | Luka Cras / Jurriaan de Leeuw Copain | Mieke Dudok van Heel / Francois Coetzer |
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2021 waren:
Kampioen | Nummer 2 | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Abel Ferrari | Tom Boersma |
Dames Enkel A | Marcellina Covelli | Anette Schouls |
Heren Dubbel A | Koen Jonckheer / Guillermo Ramos | Bud van der Schrier / Dennis Sanders |
Dames Dubbel A | dit jaar is er alleen in de B categorie gedubbeld | |
Gemengd Dubbel A | Anette Schouls / Joris van Alphen | Marcellina Covelli //Patrick Heppner |
Heren Enkel 50+ A | Kick Jansen | Michiel Haak |
Heren Enkel B | Coen van Toledo | Joris Oudejans |
Dames Enkel B | Luka Cras | Fleurien Langefeld |
Heren Dubbel B | Michiel Haak / Henk van Rooijen | Joost Ligtvoet / Arjen Spanninga |
Dames Dubbel B | Heleen Gorter / Vieb Ramaer | Esther Baert / Karin Peters |
Gemengd. Dubbel B | Vieb Ramaer / Henk van Rooijen | Julie en Jan Overberg |
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2020 waren:
Kampioen | Nummer 2 | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Thomas Knappers | Abel Ferrari |
Dames Enkel A | Marcellina Covelli | Linde Langefeld |
Heren Dubbel A | Thomas Knappers / Koen Jonckheer | Dennis Sanders / Bud van der Schrier |
Dames Dubbel A | dit jaar is er alleen in de B categorie gedubbeld | |
Gemengd Dubbel A | Anette Schouls / Valentijn de Jongh | Teus Lebbing / Arko van Heteren |
Heren Enkel 50+ A | Michiel Haak | Kick Jansen |
Heren Enkel B | Joris Oudejans | Bart Weusting |
Dames Enkel B | Mirjam Terhorst | Luka Cras |
Heren Dubbel B | Bart Weustink / Reinier de Vries | Michiel Haak / Henk van Rooijen |
Dames Dubbel B | Marjan Veenis / Vibeke Ramaer | Babs de Goeij / Inger Smit |
Gemengd. Dubbel B | Mieke Dudok van Heel / Francois Coetzer | Nanda en Arno Wiersema |
Heren Enkel 50+ B | Jeroen van Berckel Smit | Wim Wasser |
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2019 waren:
Kampioen | Nummer 2 | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Thomas Knappers | Tom Boersma |
Dames Enkel A | Marcellina Covelli | n.v.t. |
Heren Dubbel A | Ferry Dogger/Semy Khadraoui | Toni Ferrari/Valentijn de Jongh |
Dames Dubbel A | Alline van Os/Joukje Versluis | n.v.t. |
Gemengd Dubbel | Linde Langefeld/Valentijn de Jongh | n.v.t. |
Heren Enkel B | Appy Tong | Martin Kuipers |
Dames Enkel B | Mirjam Terhorst | Heleen Gorter |
Heren Dubbel B | Appy Tong/Peter Kwakernaak | Robert Tordoir/Wopke Talsma |
Dames Dubbel B | Melinda Witbreuk/Gwénaëlle Schols | Fenny Eijkendal/Tilla Kleinn |
Gem. Dubbel B | Julie en Jan Overberg | Letty en Coen van Toledo |
Heren Enkel 50+ | Rick van Kampen | Michiel Haak |
De kampioenen en de verliezende finalisten in 2018 waren:
Kampioen | Nummer 2 | |
---|---|---|
Heren Enkel A | Thomas Knappers | Abel Ferrari |
Dames Enkel A | Marcellina Covelli | Linde Langefeld |
Heren Dubbel A | Thomas Knappers/Koen Jonckheer | Toni en Abel Ferrari |
Dames Dubbel A | Anette Schouls/Linde Langefeld | n.v.t. |
Gemengd Dubbel | Teus Lebbing/Arko van Heteren | n.v.t. |
Heren Enkel B | Phil Michels | Joost Ligtvoet |
Dames Enkel B | Heleen Gorter | Mirjam Terhorst |
Heren Dubbel B | Arko van Heteren/Jan Overberg | Valentijn van Noorle/Boudi Tiedeman |
Dames Dubbel B | Corien Wesselink/Julie Overberg | Fenny Eijkendal/Jantien van Zuilen |
Gem. Dubbel B | Marjan Veenis/Francois Coetzer | Julie en Jan Overberg |
Heren Enkel 50+ | Toni Ferrari | Maarten Oldenhof |
De Jeugd Clubkampioenen vind je elders op deze site onder JEUGD
Een compleet overzicht van alle clubkampioenen (senioren én jeugd) sinds 2009 kun je hier downloaden